Ar daug vietos užima keltuvai?

Automobiliniai keltuvai gali būti patys įvairiausi, todėl yra vietos užima jie labai įvairiai. Tačiau net tiems servisams, su mažomis patalpomis, tikrai yra nemažas keltuvų pasirinkimas. Todėl kiekvienam servisui pasirinkimas, tiek dideliam, tiek mažam, yra labai platus ir pagal savo poreikius ir lūkesčius tikrai keltuvą galima rasti.

Dažniausiai naudojami keltuvai yra koloniniai. Pastarieji gali būti dviejų, keturių ir šešių kolonų, todėl pasirinkimas yra gana nemažas. Koloninius keltuvus naudoja dažnas servisas, nes jais yra patogu naudotis. Jeigu servise yra mažai vietos, tai koloninins keltuvas yra tikrai geras sprendimas, nes jie užima mažai vietos. Turint tokį keltuvą servise, net jeigu nereikia juo naudotis ir remontui panaudoti keltuvo, vis tiek galima tarp kolonų pastatyti automobilį ir patogiai atlikinėti remonto darbus. Koloniniai keltuvai yra ganėtinai pigūs, tai yra viena iš priežasčių kodėl juos renkasi daugelis servisų.

keltuvaiKitas patogus variantas yra žirklinis keltuvas, kuris užima daugiau vietos, tačiau turi kitų privalumų. Juo patogu naudotis dėl to, nes automobilis pastatytas ant žirklinio keltuvo stovi stabiliau ir saugiau. Tad atliekant kai kuriuos remonto darbus, tai yra gan didelis privalumas. Žirklinis keltuvas naudingas ir tada, kai prie jo yra primontuojamas suvedimo stendas. Šie keltuvai užima daugiau vietos, nei koloniniai. Tačiau yra nemažai žirklinių keltuvų, kurie yra mobilūs, tad net tiems servisams, kurių patalpos yra mažos, jie tikrai yra geras sprendimas. Žirkliniai autokeltuvai yra brangesni, nei koloniniai keltuvai, todėl juos dažniausiai naudoja daugiau pajamų generuojantys servisai.

Yra kitų keltuvų rūšių, tačiau jie yra specifiniai. Duobiniai autokeltuvai užima labai mažai vietos ir praktiškai netrukdo, tačiau jie yra įmontuojami į duobes ir skirti atlikti tik specifinius darbus. Taip pat yra parkingo keltuvai, kurie yra dviejų aukštų ir yra skirti automobilių parkavimui. Taip sutaupoma nemažai vietos, kai nėra kur parkuoti automobilių, tačiau jie nėra skirti servisams, labiau individualių namų garažams, parodoms, parkingų garažams ir panašiai. Taip pat yra motociklų keltuvai, kurie yra panašaus principo kaip ir žirkliniai, tačiau motociklams yra skirta tik viena platforma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*