Autoserviso įranga – kėbulo geometrijos darbai

Lietuvoje vis daugiau įvyksta eismo įvykių, kurių metu yra pažeidžiamas transporto priemonės kėbulas. O tai yra brangiausiai automobilio dalis, kurios ir remontas yra pats sudėtingiausias. Jeigu pažeidžiamos išorinės kėbulo dalys, tokios kaip sparnai, kapotas ar bamperiai, tai nieko, užtenka susirasti ir pasikeisti į tokius pačius. Jeigu yra pažeidžiamas jau automobilio rėmas, geometrija ar atraminiai mazgai – yra reikalinga autoserviso įranga. Atstatyti kėbulo geometrijai yra naudojama speciali įranga – tampymo stendai, tiesinimo sistemas ir daugybė kitos.

Jeigu automobilio kėbulo geometrija yra pažeista, ją ypač svarbu atstatyti kokybiškai, iki pat gamyklinių parametrų. Kadangi geometriškai tikslus kėbulas užtikrina saugų automobilio eksploatavimą. Ypač tai svarbu dėl to, nes jeigu automobilis lieka kreivas, daugybė dalių dėvisi kur kas greičiau. Jeigu įvyko smulkus eismo įvykis, kurios metu pažeistos pirmoje pastraipoje detalės, tai ne bėda, jūs patys jas galite greitai pasikeisti. Tačiau dėl stambesnių darbų, reikia kreiptis į specialistus, kurie pasinaudos turima autoserviso įranga.autoserviso įranga

Tinkamiausia kreiptis į tokius servisus, kurie turi specialiai tam pagamintą serviso įrangą. Kadangi kiti specialistai tik iš dalies galės atstatyti geometriją. Iš pirmo žvilgsnio tokie automobiliai gali atrodyti pilnai sutvarkyti, tačiau jų eksploatacija yra ypač nesaugi. Būtent dėl to yra reikalinga specializuota autoserviso įranga, kuri skirta atstatyti automobilio ar kitos transporto priemonės geometriją.

Kiekvienam kėbulo remonto darbui nėra universalios įrangos, kadangi darbai yra labai tikslūs, todėl ir įranga yra specializuota. Autoserviso įranga, kuri yra reikalinga kėbulo darbams: dažymo kamera, įlenkimų tiesinimo įranga, kėbulo tampymo stendai, specialios matavimo liniuotės. Yra reikalinga ir smulkūs įrenginiai ar įrankiai: specialių spindulių džiovintuvai, hidraulinė įranga, suvirinimo įranga įvairūs gnybtai ir pan.

Automobilis, po kėbulo atstatymo darbų, turi išvažiuoti toks, koks buvo iki eismo įvykio. Tik kokybiškas geometrijos atstatymas gali užtikrinti saugią transporto priemonės eksploataciją. Būtent tam yra reikalinga specializuota autoserviso įranga, su kuria yra atliekami kokybiški darbai. Nors tokia įranga yra brangesnė, tačiau klientai, po atliktų darbų, tą tikrai įvertins ir liks patenkinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*