Įrankių komplektai – neatsiejami mechaniko pagalbininkai

Kaip manote, be kokių svarbių dalykų mechanikas negali, nei nustatyti, nei pradėti remontuoti automobilį? Žinoma, atsakymai bus skirtingi, bet dažniausias turėtų būti įrankių komplektai. Nustatyti gedimą, tai tikrai dar įmanoma be jų, bet priklauso nuo jo tipo. Bet pradėti remontuoti jau bus sunkiau. Kadangi bet kokiai veržlei atsukti yra reikalingi raktai arba dar kitokie įrankiai.

Dažniausiai servisų mechanikai perkasi tokius įrankius komplektus, kur jau būna sukomplektuota daugybė pačių skirtingiausių įrankių. Jų įvairovė yra didžiulė, vieni įrankių komplektai yra tinkami visiems darbams, kiti tinka tik tam tikriems remonto ar susijusiems darbams. Vienareikšmiškai patys žinomiausi ir dažniausiai naudojami įrankiai yra veržliarakčių komplektai. Jie dažniau yra vadinami tiesiog raktais, kadangi taip yra kur kas paprasčiau.įrankių komplektai

Jeigu servise yra pneumatinė įranga, jeigu tiksliau pneumatiniai veržliasūkiai, tai su jais yra naudojami galvučių rinkiniai. Pačios populiariausios, kurie naudojamos su automobiliais, ¾ colių smūginės galvutės, sunkvežimiams ar dirbant prie kitos sunkiosios technikos, tai pačios populiariausios pasitaiko colinės galvutės. Visos jos yra sustiprintos, kadangi pneumatinė įranga dirba didelėmis apkrovomis. Jeigu dirbama be pneumatinės įrangos, tai su galvutėmis yra komplektuojami specialūs raktai, kurie yra naudojami tik su šiomis galvutėmis. Šie įrankių komplektai yra patys populiariausi ir yra dažniausiai naudojami.

Jeigu jokių įrankių savo garaže neturite, tai tada geriau pirkti ne viską atskirai, o pirkti bendrus įrankių komplektus. Įrankių vežimėlius, kuriuose jau yra sukomplektuoti raktai, galvutės su specialiu raktu, terkšliniai raktai, atsuktuvų su įvairiomis galvutėmis ir panašiai. Kai kurie bendri įrankių komplektai turi net absoliučiai viską: plaktukus, įvairias reples, galvutės, kurių forma kaip žvaigždės ir dar daugybė remontui reikalingų įrankių. Taigi, jeigu įrankius pradedate komplektuotis nuo pačių pradžių, tada tikrai neverta visko pirkti atskirai. Įvertinkite ko jums labiausiai reikės ir dažniausiai naudosite, apsvarstykite kas labiausiai tinkama praktikoje, o tada rinkitės. Pasirinkimo variantų yra daugybė, tad svarbiausia kreipti dėmesį į kokybę. Nes prastesni įrankių komplektai greitai susidėvės ir teks ieškoti naujų tada, o pinigai bus išmesti kaip į balą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*