Įrankių vežimėliai ir kas juose turi būti sukomplektuota

Servisas, norintis aptarnauji kuo daugiau klientų ir uždirbti daugiau pajamų, turi dirbti našiai ir efektyviai. Todėl norint optimizuoti visus procesus ir mechanikų darbą, reikia turėti atitinkamą patirtį ir reikiamą įrangą. Todėl įrankių vežimėliai taip pat turi būti sukomplektuoti taip, kad juose būtų viskas, ko tik gali prireikti. Kadangi automobilių remonto veiklų gali būti labai įvairių, todėl ir įrankių gali prireikti bet kuriuo metu įvairiausių.

Tam, kad būtų patogus darbas, rekomenduojama, kad vežimėlis turėtų optimalų stalčių skaičių. Taip mechanikas geriau įsimena, kas kuriame stalčiuje yra, todėl nereikia atidarinėti visų stalčių. Rekomenduojama, kad įrankių vežimėliai turėtų šonuose ar kampuose atramines gumas, jog tuo atveju, kai atsitrenkia į transporto priemonę, jos neįbrėžtų. Kad būtų patogiau, rekomenduojama jog įrankių spintelė būtų ant ratukų. Dėl saugumo, taip pat pravartu, kad įrankių vežimėlis būtų rakinamas.įrankių vežimėliai

Patogiausias išdėstymas, į kurį dažniausiai atsižvelgiama, yra toks, kad kiekviename stalčiuje į apačia būtų nuo smulkiausių iki didžiausių įrankių. Paskutiniame stalčiuje turėtų būti plaktukai ir kiti tokio pobūdžio įrankiai. Įrankių vežimėliai patogiai būna sukomplektuojami tada, kai viršutiniame stalčiuje yra laikomos galvutės, kurios tinka įvairių dydžių veržlėms. Kitame stalčiuje turėtų būti įvairūs atsuktuvai, vadinamieji kryžminiai ir minusiniai. Kurie būna įvairių dydžių. Taip pat rekomenduojama, kad įrankių spintelėje būtų kuo daugiau įvairaus dydžių replių, taip pat sukomplektuotos ir specialios replės elektrikams.

Vieni populiariausi mechanikui įrankiai yra veržliasūkiai, kurie būna įvairiausių dydžių, kadangi remonte pasitaiko įvairiausių veržlių. Tai yra patys populiariausi įrankiai mechanikui, todėl įrankių vežimėliai turi turėti jų kuo įvairesnių dydžių. Taip pat patogūs yra terkšliniai raktai, su kuriais veržlės yra atsukamos dar greičiau. Tik jos nėra patvarios, atsukinėjant ar priveržinėjant didelėmis apkrovomis. Taigi, patogiausi ir geriausi įrankių vežimėliai mechanikui būna tokie, kur būna kuo daugiau įrankių ir jie tvarkingai išdėlioti įvairiuose stalčiuose. Taip mechanikas gali dirbti optimaliai greitai ir atlikti kuo daugiau remonto darbų. Servisui tai leistų uždirbti daugiau pinigų ir aptarnauti daugiau klientų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*