Kaip greitai patikrinti automobilį su autoservisų įranga?

Šiais laikais visi mes turime mažai laiko, atsiranda dažnai neatidėliotinų darbų, po darbo reikia važiuoti apsipirkti valgyti, pasirūpinti namais ir kitų svarių darbų. Todėl mes vis mažiau turime laiko ir kai atsiranda kokia nors problema, sunku atrasti laiko ją išspręsti. Tad, kai sugesta automobilis, jo remontui sunku atrasti laiko, tačiau laukti negalima, nes problema tik padidės. Todėl yra tokia autoservisų įranga, kurios pagalba galima greitai patikrinti automobilį ir rasti kur buvo problema.

Vienas iš tokių įrenginių, kuris padeda greitai atrasti gedimą, yra diagnostikos įranga. Ši autoservisų įranga yra prijungiama prie automobilio kompiuterio ir yra nuskaitomi gedimų kodai. Atlikęs tam tikrus veiksmus serviso mechanikas gauna rezultatus, kurie būna gedimų kodų pavidalu, o vėliau pagal gedimo kodą galima spręsti kurioje vietoje yra gedimas. Tačiau diagnostikos įranga dirba tik elektromechaniniais komponentais, t.y. tokiais, prie kurių yra primontuoti specialūs davikliai, kurie perduoda informaciją apie mechanizmo veikimo darbą. Todėl su tokia įranga galima patikrinti variklio veikimą, automatines pavarų dėžes, geresni prietaisai gali atlikti net programavimą.

autoservisų įrangaKita autoservisų įranga, kuri gali sutaupyti serviso mechaniko darbą, yra įvairiausi stendai. Pavyzdžiui: stabdžių tikrinimo, amortizatorių tikrinimo, pakabos tikrinimo, purkštukų tikrinimo, žibintų tikrinimo ir suvedimo stendai. Šie įrenginiai neremontuoja automobilių mechanizmų ir dalių, tačiau jie atlieka ne ką menkesnį darbą, per gan trumpą laiką serviso mechanikas gali atrasti koks gedimas yra automobilyje. Kiekvienas šis stendas naudingas tuo, kad stipriai sutaupo serviso mechaniko laiko, kadangi viskas yra patikrinama automatiškai, o ne rankiniu būdu.

Dar vienas prietaisas, kurio veikimas yra gan panašus į diagnostikos įranga, yra ocsiloskopas. Ši autoservisų įranga naudinga tuo, kad ji matuoja elektroninių mechanizmų elektros bangas, pagal kurias galima spręsti ar mechanizme yra gedimas ar ne.

Taigi, šiomis dienomis daugelis neturime tiek laiko, kad tą pačią dieną galėtume išspręsti automobilyje atsiradusį gedimą. Tačiau servisai gali tai padaryti greitai, yra atitinkama autoservisų įranga, kurios pagalba galima greitai patikrinti koks automobilyje yra gedimas ir ar jį galima eksploatuoti toliau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*