Kėbulo remonto įranga – kada ji būna naudinga?

Lietuvoje yra nedaug servisų, kurie teikia specializuotą kėbulo remonto paslaugą. Ši paslauga naudingiausia tada, kai automobilis patenka į avariją. Avarijos metu yra pažeidžiama automobilio geometrija, ko pasekoje automobilio negalima eksploatuoti. Todėl yra reikalinga speciali kėbulo remonto įranga, kurios pagalba galima atstatyti automobilio geometriją į tokią, kokia buvo pagaminimo metu. Dažniausiai automobiliai patenka į avariją žiemos sezonu, kai ant kelio yra sniego ar ledo, ir kelio danga tampa slidi. Todėl pavasarinis laikotarpis kėbulo remonto specialistams yra pats darbymetis, kadangi dažnai tokiu metu jie yra remontuojami.

Kėbulo remonto įranga yra gan specifinė ir įprastame servise ją sutikti yra praktiškai neįmanoma. Darbas su tokia įranga yra sudėtingas, kadangi įrangą reikia puikiai išmanyti. Tik profesionalus kėbulo remonto specialistas gali atlikti darbą puikiai, taip, kad net sunku būtų atskirti ar buvo daužta transporto priemonė. Tokia kėbulo remonto įranga gali būti skirta visoms transporto priemonėms, tačiau ji skiriasi savo specifikacijomis ir gabaritais. Tačiau funkcionalumas išlieka panašus.

kėbulo remonto įrangaViena populiariausia kėbulo remontų įrangų yra dažymo kameros. Kurios yra naudojamos daugelyje sričių: automobilių remonte, pramonėje ir panašiai. Tačiau kiekvienai sričiai dažymo kameros skiriasi savo specifikacijomis, o ypač gabaritais. Automobilių remonto srityje dažymo kameros yra naudingos tada, kai reikia nudažyti atskiras ar pavienes automobilio kėbulo dalis. Daugelis transporto priemonių dažymą sieja su avarijomis, tačiau jo yra dažomos ir dėl įbrėžimų, po įlenkimų ištiesinimo, keičiant nublukusią spalvą, keičiant tiesiog spalvą ir kitomis aplinkybėmis. Prie dažymo kameros yra reikalinga daug papildomos įrangos: oro padavimo įrangos, pulverizatorių ir kitų įrankių.

Kita svarbi servisui įranga yra kėbulo lyginimo stendai. Ši kėbulo remonto įranga yra skirta tam, kad atstatyti automobilio ar kitokios transporto priemonės geometriją į prieš tai buvusią, pagal gamyklinius brėžinius. Visas procesas vyksta taip, kad automobilio kėbulas yra užkabinamas tam tikrose vietose ir tiesinama vieta yra tempiama. Tokiu būdų yra ištiesinamas automobilio kėbulas arba rėmas. Tokia įranga gali būti skirta visoms transporto priemonėms. Su šia servisų įranga yra sunkiau dirbti, nei su dažymo kameromis, todėl kad gauti norimą rezultatą, ją reikia puikiai išmanyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*