Keltuvai autoservisams būna labai įvairūs

Keltuvai yra viena iš tokių servisų įrangų, kuri gali būti pati įvairiausia. Jie yra pritaikyti įvairiai visoms transporto priemonėms, pagal kiekvieno skirtingo serviso poreikius ir keliamus reikalavimus. Tad jeigu norima išsirinkti keltuvą, gali tai truputi užtrukti, jeigu tai yra toks pirmasis jūsų pirkinys. Kadangi įvairove yra labai didelė ir jie yra skirtingų specifikacijų. Keltuvai autoservisams yra perkami ilgam, todėl reiktų tinkamiausią variantą išsirinkti atsakingai.

Patys populiariausi, kuriuos galima pamatyti daugelyje servisų, yra dviejų kolonų keltuvai. Jeigu remontuojate tik automobilius, tai tada toks keltuvas yra pats tinkamiausias jums. Tačiau reikia tada žiūrėti į du parametrus – vienas svarbiausių yra kokia maksimali keliamoji galia, o kitas svarbus parametras yra kėlimo aukštis. Atsižvelgiant į šiuos svarbius parametrus, tikrai galima išsirinkti tokį keltuvą, kuris tarnaus daug metų. Tokie keltuvai autoservisams gali kelti ne tik lengvąsias transporto priemones, tačiau ir krovininius ar keleivinius autobusiukus.keltuvai autoservisams

Taip pat koloniniai keltuvai gali būti ir kitokių specifikacijų. Automobiliams pat pat galimi variantai yra vienos ir dviejų kolonų, tačiau jie yra naudojami rečiau. Sunkvežimiams ir autobusams kelti yra skirti kitokio tipo keltuvai, kurie yra sudaryti iš dar daugiau kolonų, t.y. jie gali būti šešių ar net aštuonių kolonų.

Rinkoje yra plačiai naudojami ir žirkliniai keltuvai, kurie yra gaminami motociklams, automobiliams, sunkvežimiams ir net autobusams. Tokių keltuvų privalumas yra tas, kad transporto priemonė yra keliama tolygiai, todėl jie yra paprasčiau naudojami ir yra saugesni. Kadangi žirkliniai keltuvai autoservisams yra platforminiu pagrindu, kuris remiasi į transporto priemonės dugną.

Taip pat rinkoje yra kitokių keltuvų, kuriuos vis dažniau galima pamatyti transporto priemonių servisuose. Yra specialūs ašies keltuvai, kurie nekelia aukštai, bet atlieka savo funkciją puikiai. Cilindriniai keltuvai kaip ir žirkliniai kelia transporto priemonę, kai jie įsiremia į dugną. Jeigu servisas remontuoja sunkvežimius ar autobusus, tai jie dažnai naudoja duobinius keltuvus, kurių keliamoji galia yra didesni ir jie yra puikiai naudojami tokio tipo servisuose. Taigi, keltuvai autoservisams gali būti labai įvairūs, tačiau reikia įvertinti kokio tipo jūs jo norėtumėte, kokia būtų tinkamiausia keliamoji galia ir koks yra reikalingas kėlimo aukštis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*