Kokia yra reikalinga servisui kėbulo remonto įranga?

Servisų gali būti pačių įvairiausių, bet dažniausiai yra tokie, kurie teikia bendras automobilio ar kokios nors kitos transporto priemonės remonto paslaugas. Tačiau yra tokių servisų, kurie specializuojasi vienoje srityje. Kaip pavyzdžiui: automobilių dažyme; padangų montavime, keitime ir pan.; kompiuterinėje diagnostikoje ir dar daug kitų veiklų. Tačiau šiame straipsnyje kalbėsime apie vadinamuosius kėbulo remontininkus, kuriems savo veikloje yra reikalinga kėbulo remonto įranga.

Tai yra labai sudėtinga ir atsakinga sritis, kuriai yra reikalingas didelis kruopštumas. Todėl kėbulo remonto paslaugas teikiančių įmonių nėra daug ir dažniausiai tai yra ilgą laiką dirbančios įmonės. Tačiau šioje sferoje galima uždirbti nemažai pajamų įmonei, kadangi teikiamos paslaugos yra gan brangios. Ypač tada, kai yra dirbama su tokiu automobiliu, kuris yra po stambios avarijos ir yra atstatoma automobilio geometrija, kuri turi būti tokia pati, kaip gamyklinė. Tačiau visada tokių paslaugų reikėjo ir reikės, nes automobiliai kiekvieną dieną papuola į avarijas ir kitas panašias situacijas.

Šiai veiklai vykdyti yra reikalinga specializuota ir bendro naudojamo įranga. Pastaroji yra patys įvairiausi remonto įrankiai, spintelės ir darbastaliai, kaip ir kiekvienoje skirtingoje remonto sferoje. Specializuota kėbulo remonto įranga yra būtina šiai veiklai: dažymo kamera, kėbulo tiesinimo stendas, matavimo sistemos, kėbulų tiesinimo stovai ir specialūs įrankiai bei kiti priedai.kėbulo remonto įranga

Reikalingi yra įvairūs suvirinimo aparatai, kadangi tikrai reikės suvirinti įvairias automobilio siūles, jas sustiprinti ir panašiai. Reikia įvairių pneumatinių įrankių: šlifuoklių, poliruokliai, pneumatikos priedai ir sistemos. Tačiau pagrindiniai vis tiek yra specializuota kėbulo remonto įranga ir specialūs priedai. Priedai yra įvairiausi gnybtai, kiti traukimo priedai, specialios grandinės, atramos ir kiti.

Specializuota kėbulo remonto įranga yra tokia, kuriai veikti dar yra reikalinga nemažai priedų. Nors pagrindinės remonto įrangos ir nėra daug, tačiau tikrai reikia atkreipti dėmesį į įrangos komplektaciją. Dirbant su tokia įranga yra privalomas net pačio serviso specialus paruošimas. Dažymo kameroms yra būtina speciali ventiliacija, kėbulo tiesinimo stendams – specialiai paruoštas pagrindas. Todėl prieš perkant įsitikinkite, kad jūsų servisas yra tam tinkamas arba specialiai paruoškite servisą numatytai įrangai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*