Kokių rūšių yra keltuvai autoservisams?

Keltuvų rūšių yra įvairiausių, jie gali būti skirti ir tinkami naudoti tik automobiliams, kiti skirti tik motociklams, dar vieni skirti tik sunkiajam transportui, pavyzdžiui, autobusams. Tad keltuvai autoservisams yra tikrai labai įvairūs ir kiekvienas jų turi vis kitokią paskirtį. Jeigu jūs renkatės keltuvą, iš pradžių jums tikrai bus sunku išsirinkti dėl didelės įvairovės.

Pradžiai panagrinėkime smulkesnius keltuvus. Duobiniai keltuvai autoservisams, jie dažniausiai naudojami tada, kai nebėra vietos įmontuoti didesnius keltuvus. Tokie keltuvai autoservisams gali būti naudojami tiek automobiliams pakelti, tiek komerciniam transportui kelti. Žinoma, toks keltuvas netiks motociklams pakelti, kadangi speciali plokštuma kelią transporto priemonę, o su motociklu tai būtų sunku padaryti. Taip pat yra tokie duobiniai keltuvai, kurie gali važinėtis grindimis, tai ypač patogu, kai automobilis pats negali privažiuoti prie keltuvo.

keltuvai autoservisamsKita keltuvų kategorija – žirkliniai keltuvai. Jie, kaip ir duobiniai, gali būti patys įvairiausi, gali kelti tiek automobilius, tiek motociklus, tiek kitokią sunkiąją techniką. Yra specialūs keltuvai, kurie yra skirti motociklams, jie turi vieną užvažiavimui skirtą platformą, visoms kitoms transporto priemonėms yra skirtos dvi platformos. Žinoma, tas pats keltuvas netiks automobiliui, ir komerciniui transportui, kadangi autobusams yra reikalingos ilgesnės platformos.

Tačiau pagrindiniai keltuvai autoservisams, kuriuos galima būtų pamatyti kiekviename servise yra koloniniai. Jie gali būti vienos, dviejų, keturių ar net šešių ir aštuonių kolonų, kurie būtų skirti sunkvežimiams. Viskas priklauso nuo to, kur jie yra naudojami, kaip pavyzdžiui, jeigu servisas remontuoja tik autobusus, tai jis niekada nepirks keltuvo, kuris yra vienos ar dviejų kolonų. Tokius keltuvus naudoja tik servisai, kurie remontuoja automobilius.

Yra ir kitokių keltuvų, tačiau jie yra rečiau naudojami ir pamatyti juos servisuose tikrai būtų sunku, kadangi juos mažiau įsigyja. Yra keltuvų, kurie skirti tik pakelti vieną ratą, oru valdomų keltuvų, įžeminti stūmokliniai keltuvai, mobilūs žirkliniai keltuvai ir kiti. Tad keltuvai autoservisams yra įvairūs, viskas priklauso nuo to, kur specializuojasi servisas, ar reikalingi keltuvai automobiliams, ar keltuvas bus naudojamas kelti sunkvežimiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*