Nakvynė Zarasuose

Daugelis mūsų tautiečių atostogoms renkasi aplankyti kitus kraštus. Dažniausiai visi skrenda į šiltuosius kraštus, tokius kaip Turkija, Ispanija ar Egiptas. Tai vienos mėgstamiausių lietuvių atostogų krypčių. Tačiau norint geri pailsėti nebūtina išleisti daug pinigų ir keliauti į kitas šalis. Atostogoms galima pasirinkti Lietuvą, o nakvynė Zarasuose yra tikrai puikus sprendimas jūsų atostogoms.

Lietuvoje yra daug vietų kurias tikrai verta aplankyti ir pamatyti. Tad kam keliauti į kitą šalį, jeigu savo krašto dar neaplankėme? Galbūt tai socialinis instinktas, kai visi draugai ir kiti aplinkiniai žmonės keliauja į kitas šalis per atostogas, tai nesinori atrodyti prasčiau ir taipogi jau dairomės kur galime nuskristi per atostogų laikotarpį. Tad atostogos Lietuvoje ir, tarkim, nakvynė Zarasuose ar kitame kurorte, gali būti tikru jūsų atostogų atradimu.

nakvynė ZarasuoseLietuvoje yra daug vietų, kurios tikrai sužadintų tą jausmą, kai atrodo viskas buvo šalia, o mes rinkomės kitas šalis, nors savosios tikrai nepažinojome. Šiame straipsnyje kalbėsime tik apie atostogas ir nakvynę Zarasuose. Šis kurortas pasižymi savo ežerų ir kitokių vandens telkinių gausa, kalvotu savo reljefu ir miškingu kraštovaizdžiu. Visa tai tiesa ir šio krašto grožį sunku nupasakoti žodžiais, visą tai reikia pamatyti.

Į Zarasų rajoną užklysta nedaug turistų, kadangi lietuviai dažniausiai savo šalyje per atostogas važiuoja į Palangą, nes norisi pamatyti jūrą. Nors ta jūra aplankoma kiekvieną vasarą ir ji nieko nepasikeitė ir niekur nepabėgo. Palanga turi vieną tokį objektą, o vat Zarasų rajone yra daugiau nei 300 vandens telkinių. Tad atostogų metu čia Jūs nesusidursite su žmonių mase prie kiekvieno ežero. Zarasų rajonas turistams patinka dėl savo gamtos, ji yra unikali ir kitos tokios mūsų šalyje nėra.

Nakvynė Zarasuose yra tikrai geras pasirinkimas Jūsų atostogoms, kadangi čia nesusidursite su tokiais milžiniškais srautais, kaip susidurtumėte populiariuose kurortuose. Pamatysite kur kas daugiau nei gulėdami prie jūros. Regionas puikiai tinkamas aktyviam turizmui, kadangi yra daug išvystytų trasų. Puikios sąlygos keliauti miško keliukais su dviračiais, verta plaukti vandens upių trasomis su baidarėmis ar kanojomis. Todėl rinkitės atostogoms vietą atsakingai, įvertinkite savo pačių poreikius, kas jums įdomiausia ir ką tikrai norėtumėte patirti atostogų metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*